Organizacja

Kolekcja Peter Som Vesna-Summer

Fashion Week w New York Fashion Week jest pełen jasnych i uroczych pokazów mody, w tym kolekcji Peter Som Somn-Summer. Jest całkiem oczywiste, że motyw morski był inspiracją do tworzenia kolekcji dla projektanta tej samej marki Piter Somu (Peter Som) i bycia dokładniejszym - to surfowanie i już wystarczy zgadnąć, czego się spodziewać pokaz. W szczególności modele Peter SOM były podobne do symboli badań dziewcząt.

Pomimo faktu, że głównym przewodnikiem kolekcji była wolność i wolność, większość modeli była ubrana w kurtki i kurtki, które stały się najważniejszym elementem damskiej garderoby na nadchodzącą wiosnę w kolekcji Petera Somera. „Bawiłem się interpretacjami kurtki dżinsowej, Tuxedo i Biker Jacket, nadając każdemu elementowi żeński uczucie” -powiedział projektant, wskazując na fakt, że niebieskie kurtki Tweed w stylu skróconych bombowców mają rozległe podobieństwo do dobrze porodowej. Klasyczna dżinsowa kurtka.

Tymczasem duże płaszcze prezentowane w kolorze czarno-białym były pokryte lakierami, nadając tkaniny bardziej rygorystyczne kształty i efekt skórzany. Ponadto dziewczęta Peter Som pojawiają się na plaży w eleganckich płaszczach, rzucanych na bikini z nadrukiem elementów wodnych. Ale niezależnie od tego, czy są to eleganckie płaszcze kobiece, czy kurtki w stylu męskim lub motocyklowym, czy krojonymi kurtkami - wszystkie są w kolekcji Peter Som -Summer, są wypełnione kobiecą czułością i urokiem.

Kluczowym motywem całej kolekcji była dynamika, jest ona obecna wszędzie, w każdej części, w każdym elemencie i w każdym szczególe. Modele wydają się tworzyć fale, jak na morzu, nawet gdy stoją w miejscu. Projektant osiągnął ten efekt za pomocą wolnych i lekkich spódnic, które nie kolidują z ruchem, sukienki z złożonymi draperami i szerokimi spodniami, które łączą abstrakcyjne nadruki, które różnią się od obrazów fal i pasków po kwiatowe wzory.

Paleta kolorów kolekcji stworzyła również głównie odcienie elementu wody - wszystkie są odcienie niebieskiego i niebieskiego, uzupełnione czarno -białym gamą i oddzielne kolory brzoskwini i oliwek. Ogólnie rzecz biorąc, Peter Som wydaje się być jednym z niewielu projektantów, którzy umiejętnie użyć odważnych odbitek w najbardziej uroczy sposób, nie czyniąc rzeczy rażąco i okropne. Kolory morskie, kręte linie, faliste nadruki i płynące warstwy spódnic - wszystko to przypominają morze i surfowanie.

Jako akcesoria projektant oferuje otwarte sandały i buty o wysokim poziomie ze spiczastym palcem na niskim ruchu i sznurowaniu, które są wytwarzane zarówno w monochromatycznym projekcie, jak i z nadrukiem fal, i, całkiem nieoczekiwanie, z wydrukiem lamparta. Ogólne wrażenie kolekcji Petera Som -Summer to bardzo lekka i uniwersalna kolekcja, w której fani marki znajdą produkty na każdą okazję, dopuszczalne dla życia miasta i pojawią się na plaży na surfowanie. https://digitalleadership.com/unite-articles/value-proposition-canvas/
facebook
desisexkahani.com
a5778c5f36d5fb52e30e519e6a70cada