Organizacja

Wskazówki dotyczące gry Dungeon Siege II: Broken World. Gra w grę #024

Prezent od Lorxul.

1.2.8 Morden Ravagers

Frakcja dewastatorów, o której powiedziano o tobie, zachowuje swoją siłę z powodu wierności super-maju. Ich skóra jest jasna biała, a super magiczny znak powinien znajdować się na ich ciele. Lorxul uważa, że ​​źródłem ich siły jest naczynie z krwią. Jeśli ktoś może mu to zabrać, zostanie skazany, ponieważ drugi Morden i Lorxul mogliby mówić z projekcją supermaru. To zadanie jest wymagane dla wersji 1.2.7 Morden Redemption.

Cele:

Mordin Devastators znajduje się na pustkowiech Kelvaran - centrum. Przed wejściem tam możesz szybko wziąć coś z obozów. W obozie Morden przeszukaj budynki, można tam znaleźć kilka odczynników i klatki piersiowej. Fial z krwią można znaleźć na końcu tej karty, strzeże jej silna grupa Morden Ravagers. Po otrzymaniu go wrócisz do Quest 1.2.7.

Morden, dewastator nie jest bardzo zadowolony z twojej obecności.

1.2.9 Greilok Mound

Natychmiast po wejściu na pustkowie Kelvaran spotkasz Joreren. Próbuje wyśledzić giganta, podobnie jak wilk bestii, który pojawił się w tym regionie. Bestia jest nie tylko ogromna, ale także mówi. Powiedział Joren, że ten region jest bardzo odpowiedni do życia i chce się tutaj osiedlić. Przeraża swoje plany dotyczące bestii. Będziesz musiał pomóc jej się go pozbyć.

Joren przygotował pułapkę dla bestii. Aby znaleźć Grailoca, musisz udać się do Wasteland Kelvaran - Wschód. Zostaw pułapkę przed jaskinią i poczekaj na bestię. Zabij go i weź skórę Grailoka. Wróć do Jorena i daj jej skórę. Zostaniesz nagrodzony rękawiczkami ze skóry Grailoca.


Nagroda za zabójstwo bestii.

1.2.10 People-Refugees

Na wysokościach zapalenia - górnej znajdziesz obserwatora rena. Ostrzega cię przed wejściem do kanionu i opowiada historię pokonanego obozu dla uchodźców. Ее сестры-дриады сошли с ума и начали убивать всех в лагере. Jest zbyt słaba, aby się z tym poradzić, ale może możesz tam pójść i zobaczyć, co się tam dzieje.

Каньон находится прямо за Реной. Когда вы войдете в лагерь беженцев, вы увидите настоящую резню. Ograniczone Dryady zabijają wszystko, co jest przed ich oczami. Вы не можете им помочь, поэтому убейте их. Следуйте по следам крови на земле, и вы найдете живого человека в конце дороги. Джарден расскажет вам, что здесь произошло. После этого вернитесь к Рене и поговорите с ней.

Остатки лагеря беженцев. Mostbet strona online
facebook
desisexkahani.com
7f860f50028ed31c1d917c86ac8c40b5